Golfclub Weitra

Hausschachen 313, 3970 Weitra (Österreich)
Tel. +43(0)2856/2058 | Fax: +43(0)2856/2058-4
gcweitra@golf.at | www.hausschachen.at


Vnořené do pahorkaté krajiny severního Waldviertelu leží zařízení golfového klubu Weitra. 18-jamkové mistrovské hřiště se nachází ne dále než par 5 od nejstaršího pivovaru v Rakousku, a na řadě fervejí nabízí dechberoucí výhled na zámek Weitra a středověké staré město.

Obzvláště pilní golfisté mohou trénovat na osvětleném drivingu i pozdě večer, osvětlení fervejí číslo 10 a 18 vytváří ideální podmínky pro noční turnaje. Je úplně jedno, na jaké úrovni zrovna hrajete, my Vás k Vašemu cíli dovedeme rychleji! Přijďte k nám a přesvědčte se sami o našich metodách. Kurzy pro začátečníky, workshopy pro pokročilé, individuální hodiny, skupinový trénink, dětské kempy a řada dalšího nenechávají žádné přání bez povšimnutí.

Blízké jezero Hausschachen, vhodné ke koupání, Vás zve k osvěžení po hře v horkých letních dnech, klubová louka nabízí i negolfistům příležitost k relaxaci a dětem dostatek prostoru na hraní. V zimní zahradě klubové restaurace se můžete nechat rozmazlovat výhledem na jezero a vynikající kuchyní.
Go back